چشم انداز و سندراهبردی

چشم انداز

شرکت فاوا تجارت كاسيان ایران متشکل از کارشناسان و تحلیلگران توانمندی است که بعنوان یکی از شركت هاي برتر در زمینه ارائه خدمات تخصصی بازمهندسي فرايند كسب و كارها بر پايه فناوري ارتباطات و اطلاعات، خدمات دانشي و مشاوره سيستمي، مدیریت اطلاعات و تحلیلگری اطلاعات مديريت فعالیت می نماید و با بهره گیری از تخصصی ترین الگوها و جامع ترین شیوه تحلیل اطلاعات مديريت، بالاترین رضایتمندی و برترین موقعیت مالی را برای مشتریان به ارمغان آورد بنحوی که مشتریان همواره در تامین نیازهای ارزشي، اطلاعاتي و اقتصادی شرکت را سهیم بدانند. و نيز اين شركت با برخورداري از سازماني يادگيرنده ، فن آوري پيشرفته و كاركناني خلاق و متعهد ، با ارائه بهترين خدمات و متناسب ترين قيمت ها بتواند برترين و حرفه اي ترين عرضه كننده ي سيستم هاي اطلاعات مديريت بالاخص در زمينه مديريت پرداخت شود.

سند راهبردی

شركت فاوا تجارت كاسيان به عنوان يكي از شركت‌هاي پيشرو در زمينه ي سيستم هاي اطلاعات مديريت و مديريت پرداخت الكترونيك در ايران، در راستاي بهبود و تقويت زمينه‌هاي توانگري و ماندگاري، اهداف زير را جهت حفظ حقوق طرف‌هاي ذينفع سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار مي‌دهد :

 1. بهره‌گيري از دانش و مهارت‌هاي برتر روز در بخش مديريت و فنآوري اطلاعات به عنوان يكي از عوامل موثر و كارا در تحقق اهداف امنيت اطلاعات .
 2. انتخاب پلت فرم هاي استاندارد و پروتكل هاي ارتباطي استاندارد ISO8583 به عنوان مرجع اجرايي مديريت پرداخت با هدف محافظت از اطلاعات كه با ارزش‌ترين دارائي شركت و ذينفعان است. مهمترين راهبردهاي اين شركت در ساماندهي امنيت اطلاعات عبارتند از :
  1. حفظ محرمانگي اطلاعات براي جلوگيري از افشاي غيرمجازآن.
  2. حفظ جامعيت اطلاعات براي جلوگيري از تغييرات و حفظ يكپارچگي اطلاعات ذخيره شده در مكان‌هاي مختلف.
  3. حفظ دسترسي‌پذيري اطلاعات جهت دستيابي سريع و آسان كاربران مجاز به اطلاعات.

شركت فاوا تجارت كاسيان جهت نيل به راهبردهاي مهم سازماني در زمينه امنيت اطلاعات، خود را ملزم به انجام موارد ذيل مي‌داند :

 1. بهبود مستمرنظام مديريت امنيت اطلاعات و ارزيابي مستمر آن.
 2. فرهنگ‌سازي، اطلاع‌رساني وآموزش لازم به كاربران.
 3. بهبودمستمرفعاليت‌هاي دبيرخانه امنيت اطلاعات و گروه مقابله با شرايط اضطراري (گروه CERT).
 4. بهبود مستمر طرح مقابله با بحران با استفاده از تجربيات كسب شده.

مديريت شركت فاوا تجارت كاسيان ضمن ارزيابي و بازنگري دوره‌اي اين نظام مديريتي همواره بر بهبود و پيشبرد آن اهتمام داشته و از تمام كاركنان انتظار دارد با همكاري و همدلي صميمانه در راستاي پياده‌سازي نظام امنيت اطلاعات و بهبود امنيت سيستم‌ها و شبكه‌هاي رايانه‌اي گام بردارند.